מרבית בני האדם עובדים קשה מדי, כאשר הדרישות של שוק העבודה כיום מלוות בכמה שיותר שעות עבודה, מה שעשוי לעתים קרובות להוות כגורם מכריע להתנהלות הסטרס מחוץ למקום המשכן הקבוע שלכם. בהיותכם במקום הכי בטוח שלכם, הלוא הוא הבית שלכם, הנכם חייבים לרהט אותו כהלכה, וליצור חלל שבו הנפש ואף הגוף שלכם יוכלו לנוח ולהרגיש מידת מה של שלווה. במקרים שכאלו יש חשיבות לנוכחות של ספה, שתספק לכם סוג של הרפיה לאלתר. תמשיכו לקרוא עד לסוף המאמר, ותבינו כי יש חובה לקשר שבין נפש לבין גוף בריאים. בני אדם שמקפידים, למשל, על ביצוע כל מיני טכניקות של הרפיה ושל מדיטציות יאמרו כי ראשית כל אתם צריכים לייצר אווירה רגועה. כאשר הספה הנוחה מהווה רהיט אופטימלי לשם ביצוע הרפיה מושלמת…

עד כמה חשוב הנוחות של ספה?

לא משנה עד כמה הספה שלכם תהיה ססגונית, עיצובית, מיוחדת, עם רוכסן או עם כריות, מה שהכי חשוב זה למצוא ספה נוחה בשבילכם. כשם שלא כל האצבעות זהות, כך אין בית אחד זהה למשנהו, וספה שמתאימה לשכן שלכם, לא בהכרח תתאים לכם. לפיכך, כדאי שתשקיעו מחשבה בבחירה שלה, ותעשו זאת בחוכמה, מתוך היכרות מלאה של עצמכם.

מה המשקל של בחירת ספה מבדים נושמים?

ניתן למצוא כיום ספה איכותית מכל מיני סגנונות, טקסטורות, גדלים או תצורות, ומהמון חומרי גלם. בין אם הספה עשויה מקטיפה או מבד, מה שחשוב שיהיה זה בד נושם, נוח וחם כאחד. הספה חייבת להיות מיוצרת מבדים נושמים, שבהכרח יהפכו את הספה לחמימה בימי עונת החורף הקרים, ולקרירה בימי עונת הקיץ היוקדים.

מה הקשר בין בחירת ספה מתאימה לבין התרוממות מצב הרוח?

ספה איננה קשורה רק לדאגה שלא יכאב לכם הצוואר או הגב, הספה היא אף אמצעי נכון לחידוש של נראות הסלון בבית שלכם. בהתאם למספר מחקרים שנעשו בתחום, נמצא כי קיים קשר הדוק בין צבעי הספה לבין התרוממות של מצב רוח חיובי. יש צבעים שיעודדו אתכם ויעשו אתכם שמחים יותר. קיימות ספות ססגוניות, שאפשר לבחור בהתאם להתאמה באופן אישי, על מנת להתאים אותן לקו העיצוב ששולט בנכס שלכם. מחקר הראה כי קוני הספות בשיעור של למעלה מתשעים אחוזים, גורסים כי עמידות או איכות של הספות מהווים קריטריונים הרי גורל לבחירת הספות.

מאמרים מומלצים