בשלב הזה בו כבר רכשתם את המיטה, נשאר רק מזרן מתאים ונוח שילווה אתכם הרבה אחרי. אז איך אתם אוהבים את מזרן שלכם ומה חשוב לדעת לפני שיוצאים לרכוש אותו? הנה כמה דברים שיסייעו לכם לבחור מזרן הטוב ביותר עבור המיטה החדשה שזה עתה התחדשתם בה.

כמה זמן תקבלו ניסיון על השימוש במזרן?

אחד הדברים הקריטיים ביותר זו תקופת הניסיון, לא חמש דקות, לא שבועיים אלא חודש ימים שזה מינימום זמן הסתגלות על מנת שזה יאפשר לכם לדעת האם מזרן שבחרתם אכן  נכון לשינה בטוחה הפעם ללא הפרעות שינה.

אז חודש ימים זה מינימום ואת זה אתם חייבים לדרוש מהמוכר. לאחר חודש, תדעו אם זה נוח ואם לא תמיד תוכלו להשיב את המזרן לחנות אבל לא לפני שתקבלו את מלוא הסכום אליו התחייבתם. כאמור, מצב שבו אין לכם יותר מדי מה להפסיד, אתם נכנסים אך ורק לחנות שמתחייבת על הדברים הללו ויוצאים מרוצים גם אם עדיין לא הגעתם למזרן המתאים.

מזרן עם תו תקן ואחריות זה גם עניין שיהיה עליכם לבדוק מראש, אחרי הכול, אם משהו ממה שהובטח לכם לא ימומש, חשוב ביותר לבדוק את הדברים ולקבל מענה במידה ויידרש אחד כזה.

לא מצליחים לישון בלילה? קודם לכן שאפו לייעוץ הנכון ביותר

כמו בכל רכישה כך גם במעמד רכישת מזרן חדש, על אחת כמה וכמה חשוב ביותר להיוועץ אם הוא אכן יפתור לכם את הפרעות השינה. לכן, אם הגעתם עד כאן, וודאו כי אתם בדרך הנכונה ורק לאחר ייעוץ והבנת הצורך שלכם, צאו לרכוש את המזרן המתאים ביותר.

השתדלו לבחור מזרן מקורי וחדש "מהניילון"

ראיתם מזרן בו אתם מעוניינים? רצוי מאוד שלא תבחרו מזרנים שרחוקים מהמפרט והתיאור שהובטח לכם. כמו כן, מיותר לציין כי יהיה עליכם לבדוק כי המזרן אותו תקבלו אכן חדש ומקורי בדיוק כפי שצפיתם מראש.

מאמרים מומלצים