כחלק מהשקעה מחויבת המציאות, שהנכם מוכרחים לבצע בבית שלכם, טוב תעשו באם תבחרו בהיתכנות של למינם, וכך תוכלו לשבור את הקונספט המסורתי של משטחים. הלמינם, למי מבינכם אשר עדיין איננו מכיר, מהווה לוח של פורצלן איטלקי, שיש לו גוף מלא, בעל עובי מזערי, וגדול בפרט. מדובר אוד חומר מאוד חזק, אשר ניחן ביכולת עמידות מרבית בפני בלאי או בפני שריטות. אפשר להשתמש בו עבור המון יישומים, חיצוניים או לחלופין פנימיים, ומייצרים אותו על ידי טכנולוגיות הכי מתפתחות כיום. ועוד… ועוד… תלמדו עוד עליו במאמר זה, באופן הזה שתקפידו על הקריאה בעיון שלו, למן תחילתו ועד סיומו.

מה זה בכלל למינם?

למינם מהווה, לכל דעה ועניין, ריהוט פרקטי, אשר יש בו תכונות טכני מצוינות, כמו גם מייחד אותו הסגנון האטרקטיבי, שלא עושה כל פשרה. הלמינם מהווה לוח קרמי, מוצר שהופך עולמות. הוא מיוצר במדינת איטליה, על ידי הטכנולוגיות הכי חדשות של העידן המודרני, בגדלים גדולים במיוחד, וכיוצא בכך. מה שכה מייחד אותו בא לידי ביטוי בכך שהלמינם הינו התנגדות נהדרת, ובעל סגנון מאוד מתוחכם. זה מוצר אדריכלי אמתי, שיכול להתאים לשפע רב של יישומים, מה שנותן לכם לייצר הגדרות הרמוניות ונחמדות.

איזה תחזוקה וטיפולים מחייב למינם?

הלמינם ניכר בנקבוביות נמוכה מאוד ובספיגה של מים מועטה, מה שהופך בעליל את לוחות החרסינה שבו לחומר של השטח הכי היגייני. הוא יחייב אתכם בביצוע מינימלי של פעולות תחזוקה, כאשר הוא מאוד עמיד בפני היווצרות של כתמים, לחות, או לחלופין בפני שריטות. כמו כן, הוא דוחה לגמרי כל מיני חיידקים, ומאוד קל לנקות אותו. ועל מנת להמחיש לכם עד כמה קל לנקות אותו, נסביר לכם כעת. כל שעליכם לעשות מתבטא בלקיחת מים חמימים, ושמא בהוספה של חומרי ניקיון עדינים, כמו למשל – חומרי ניקיון למשטחי עבודה או סבון, כאשר יש לעבור על המשטח בעזרת ספוג רך או מטלית לחה. עליכם לרחוץ את המשטח של הלמינם עם המון מים, ואחר כך עליכם לייבש אותו עם ניירות למטבח או עם מטלית רכה.

מאמרים מומלצים